Porselen tezgah

 LAMAR NEDİR ?
 
 LAMAR 320cm x 80cm özel boyutlarında geniş format porselen bir dizi levha çeşididir. Porselen levhalar tezgahlarınızı, duvarlarınızı ve diğer alanlarınızı kaplamak için şu anda mevcut olan en iyi yüzeylerden biri. Tasarım yelpazesi doğal mermeri andırır ve yaşam alanlarına zarif bir görünüm katar.
Porselen levhalar ince kil ve minerallerden yapılmış olup, fırında 1000 °C’ye ulaşan sıcaklıklarda pişirilmiştir. Yüksek sıcaklıklar ve kompozisyonları sayesinde, bu levhalar göz ardı edilebilir su emme oranı sahiptir ve ısı ile ultraviyole ışıklara dayanaklıdır.
       
 
 
    
 TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 
*Yüksek sıcaklıklar, ısı ve uzamış güneş ışığına maruz kalma LAMAR levhalar üzerinde herhangi bir renk değişikliği etkisine sahip değildir.
*LAMAR yüzeyleri, limon, sirke ve ev temizlik solüsyonları dahil olmak üzere asitlere ve alkali solüsyonlara dayanıklıdır.
*LAMAR yüzeylerinin az bakım gerektirmesinin nedenlerinden biri, ihmal edilebilir su emmeleridir. Bu onları doğal olarak hijyenik ve antibakteriyel yapar.
*Düşük su emilimi oranı ve gözenekliliği sebebiyle, LAMAR levhalar donma/çözülme koşullarına minimal-sıfır etki ile dayanırlar. Sonuç olarak, sıfır altındaki sıcaklıkları deneyimleyen alanlarda kullanılabilir.
*LAMAR levhalar gözeneklilik oranı çok düşük olduğu için sıvılar ve çamaşır suyu, hidroklorik asit ve diğer temizlik maddeleri gibi kimyasallar yüzeye işlemez. Döküntülerden matlaşmaz (hatta sirke/limon suyundan bile) ve silerek kolaylıkla temizlenebilir.