Son Eklenen Ürünler

Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

SEPERATÖR NEDİR?
 
Genel olarak standart ölçülerde sunulan kısa seperatör bölme duvar sistemleri,ticari işletmelerin değişken ihtiyaçları doğrultusunda özel sipariş olarak da üretilebilmektedir. Dolu ya da camlı modül uygulamaları ile çalışanların daha efektif çalışması ve ofis dekorasyonunun daha şık görünmesi bu kısa bölme duvar üniteleri ile çok basit bir şekilde sağlanmakta ayrıca yarım camlı modül uygulamaları ile daha ferah bir atmosfer de oluşturulabilmektedir. Tüm ünitenin devrilmeden sağlam bir şekilde durmasını sağlayan ayaklar, vidalı yapıları ile birbirinden tamamen bağımsız olarak da ayarlanabilmektedir. Bu avantaj zemindeki yapısal hataların tolere edilmesini, tadilat işlemlerine girerek ekstra masraf yapılmasına gerek olmaksızın kısa bölme sisteminin güvenilir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır.
 

Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

KÜPEŞTE NEDİR ?
 
Küpeşte, gemicilik ve mimarlıkta ayrı anlamlara gelen bir terimdir. Mimarlıkta ise küpeşte, korkulukların elle tutulan kısmını ifade eder. Gemicilikte ise güverteden yukarıda kalan bölümleri tanımlar. Ancak günümüzde artık küpeşte ne demek sorusu ağırlıklı olarak mimari açıdan sorulurken, küpeşte nedir sorusu da dekorasyon yapmak isteyenlerin sıklıkla merak ettiği bir konu olur. Küpeşte nedir ve ne amaçla tasarlanır sorularının yanıtı oldukça basittir. Teras ve merdiven gibi yapıların güvenliğini sağlamak amacıyla; demir, krom paslanmaz ya da ahşaptan küpeşteler tasarlanır. Bir tutunma elemanı olarak küpeşte merdivenlerin ilk basamağından son basamağına kadar devam eden merdiveni çıkarken kolaylık sağlayan önemli bir yapı bölümüdür.

Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

PERVAZ NEDİR ?
 
MDF ‘den üretilen pervazlarımız kaliteli tutkal kullanılarak temiz işçilikle bir araya getirilir.
Racoll TE 5700 marka tutkalla üretilen pervazların mukavemeti kat kat artırılmış olup her türlü sıcak veya soğuk bölgeler için aynı direnci gösterip ilk günkü dayanıklılığını korumaktadır.
Kapılar evlerimizde güvenle yaşamamızı sağlayan, ısınmada kolaylık sağlayan yalıtım konusunda uzman ürünlerdir. Ancak odanın ısısını tam olarak korumaları ve daha şık bir görüntü oluşturmaları için bazı parçalar kullanılır. Bu parçaların başında pervazlar gelir.
Pervazlarımızın tamamı MDF den imal edilmektedir.Düz çizgili, düz çizgisiz,geçme çizgili,geçme çizgisiz,geçme mdf ve bombeli pervaz olarak çeşitlerimiz mevcuttur.
 
 

Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

KONTRPLAK NEDİR?
 
Kontrplak ince ağaç katmanlarının fenolik reçine ile yapıştırılmış olarak birbirine çapraz dizilmesi ile ele edilen ahşap paneldir. Kontrplaklar en az üç adet 1,5…3,2 mm kalınlığında ağaç katmandan üretilir. Katmanlar, üstüste gelenlerin lif yönleri birbirine dik olacak şekilde yerleştirilir. Panelde her zaman tek sayıda katman olur, böylece yüzey katmanlarının lif yönü aynı olur. Kontrplak paneller sert ağaç katmanları, fenolik film, plastik laminat, doyurulmuş kağıt, fiber takviyeli reçine, boya veya cila ile kaplanabilir.
Kontrplak üretimi için seçilen sağlıklı ve sık dokulu tomrukların, son teknoloji ürünü makinelerde soyulma tekniği ile elde edilen ince ağaç katmanlarının lifleri ters olarak (suyuna ve sokrasına) ince ağaç katmanları (papel) halinde, istenen kalınlıkta ve kullanım amacına uygun tutkalla yüksek basınç altında preslenerek üretilir. bu üretim aşamaları ürünün, kullanım zamanının uzaması ve dayanıklılığını artırmaktadır.
 
 
Kullanım Alanları:
 
EGZOTİK MARİN KONTRPLAK
 
1-Yat Ve Gemi Yapım Ve Tamir İşleri.
2-Karoser Sanayi (Kamyon Ve Kamyonetaraç İçi Veya DışKaplamaları)
3-Reklam Tabelaları ,Billboardlar,Totemler Gibi.
4-İnşaat (Çatı Kaplamaları,Dış Cephe,Şantiye EtrafıKaplama,İzolasyon Vs..)
5-Konteyner Ve Tır Gibi Ağır Vasıtaların Zemin Döşemelerinde
6-Mobilya Sektöründe Vs ..
 
KAVAK KONTRPLAK
 
1-Ambalaj Sanayi
2-Mobilya Sektörü