Hakkımızda

 

Şangün Mobilya, Trabzon'daki yüksek kalite ve yenilikçi tasarım ürünleri ile tanınan bir markadır. 25 yıldan uzun süredir üretici, perakendeci ve toptancı kimliğiyle hizmet veren Şangün Mobilya, bölgedeki prestijli inşaat projelerine profesyonel çözümler sunarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Şangün Mobilya, geniş ürün yelpazesi ile mutfak mobilyası, kapak, banyo mobilyası, parke, kapı, mutfak tezgahı ve mobilya aksesuarları gibi birçok üründe duyulan ihtiyacı karşılamaktadır. 2000 metrekarelik showrom alanı ve 3000 metrekarelik imalat alanı ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Güçlü marka distribütörlükleri ile birleştirdiği ürün çeşitliliğindeki kalite anlayışını, modern anlayış çizgisi ile birleştirerek bölgesel ve ulusal alandaki projelere, mimarlara, mobilya imalatçı sektörüne ve perakende müşterilerine sektörel yenilikleri en geniş ürün yelpazesiyle sunmaktadır.

Şangün Mobilya'nın tecrübesi, yüksek üretim teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışı müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli kılmaktadır. Şangün Mobilya, geçmişten geleceğe hep daha iyiye ulaşmak için sürekli kendini yenilemekte ve müşterilerine en iyiyi sunmak için çalışmaktadır.

 
ŞANGÜN MOBİLYA 
        Ailesi